Hinnakiri

HINNAKIRI HOOAJAL 2022/2023

Alla 18-aastase õpilase esindajal, kes on liitunud VEMI-infosüsteemiga ning on tasunud Uisukooli poolt esitatud arved, on võimalik makstud õppetasu maha arvata oma maksustavast tulust. Tulumaksusoodustust saab kasutada isik, kes tasub esitatud arved (teostab pangast raha ülekande ja märgib tasumisel ära ka kohustusliku viitenumbri).

Rühm Kuutasu Soodushind*
ÕT1, ÕT2, ÕT3, ÕT4, ST 155 140
AE3 125 113
Sipelgad 4x    Täiskasvanud 2x 110 99
AE1, AE2, Lotted, Rebased, Pääsukesed, Sipelgad 3x 95 86
Tiigrid, Lumehelbekesed, Oravad 75 68
Täiskasvanud 70 63

*Soodushind kehtib juhul, kui samast perest uisutab 2 või enam uisutajat meie Uisukoolis;

Õppemaksu tasumise kord õpilase haigestumise korral: 

Kui õpilane puudub haiguse tõttu kuni 2 nädalat, siis maksekohustus ei muutu.

Kui õpilane osaleb treeningutel kuu jooksul vähem kui 2 nädalat, tuleb maksta 50% kuutasust (ümardades ülespoole täissummani) või kohatasu (kui viimane on suurem 50% kuutasust.

Kui õpilane puudub treeningutelt terve kuu, tuleb tasuda kohamaks 30€ (treeningud toimuvad ka õpilase puudumise ajal ning treeneri palk, jää- ja saaliüürid tuleb klubil tasuda igal juhul).

Kuutasu ümberarvutamine toimub info edastamisel meiliaadressile info@iktartu.ee . Lisaks on vaja teavitada oma rühma treenerit kui laps on haigestunud. Ümberarvutamine toimub järgneva kuu õppetasu arvel.

Kui õpilane ei osale suvekuudel (juuni ja august) treeningutes, siis tuleb mõlema kuu eest tasuda pool kohatasu.

Kuutasude maksmine toimub uisukooli poolt esitatud (e-mailile saadetud) arvete alusel. Ülekande tegemisel palun kindlasti sisestada arvel olev viitenumber.

NB! Arved esitatakse jooksva kuu eest. Laekumist ootame toodud maksetähtajaks samas kuus.