Kontakt

MTÜ Iluuisutamisklubi Tartu

Reg. nr. 80253407
Ringtee 75a, Tartu 50501
IBAN EE842200221051518634 Swedbank

Meil: info@iktartu.ee

Tel: (+372) 55 71 671

Leia meid Google Mapsi abil

TREENERID:

Ksenia Sikut, klubi peatreener, meil: ksenia@iktartu.ee, tel: 59191051 (eelistatult saatke palun meil või sms)

Dina Udatsnaja, meil: dina@iktartu.ee, tel: 5228574

Eve Elken, meil: eve@iktartu.ee

Tatiana Tanaseychuk, meil: tatiana@iktartu.ee, tel: 55697083

Oksana Kodenko, meil: oksana@iktartu.ee, tel: 55660381

Anastassia Semjonova, meil: anastassia.semjonova1@gmail.com, tel: 55580699

Eliise Elken, meil: eliise@iktartu.ee, tel: 53540394

Kersti Kull, meil: kerstikull@gmail.com, tel: 5150399

UISUMAAILMA POOD:

Telefonid: 5572663 või 58158721

UISUTERITUS: 5285789 (Andri)