Rühmad

Daamid ja härrad
Vaieldamatult Tartu Uisukooli au ja uhkus! Sinu soov oma keha ja vaimu täiustada võib kujuneda elustiiliks ja siis avastad enda jaoks palju uut, ootamatult meeldivat, ning iga päev toob sulle rõõmu - võibolla see ongi sinu elu suurim võit! Daamid ja Härrad jagunevad taseme järgi 2 rühma: Töömesilased ja Roosid Oleme uhked Teie üle! Treenerid räägivad eesti, vene ja inglise keelt! Tule ja liitu meiega aastaringselt! Tublimad neist osalevad ka rahvusvahelistel täiskasvanud harrastajate võistlustel!


Ettevalmistav
Tartu Uisukooli rühmad tillukestele uutele uisutajatele. Siit saab edasi liikuda Võistlusspordi või Harrastusspordi suunale.


Harrastussport
Harrastajad on meie uisukooli suur rõõm! Lapsed ja noored, kes tahavad omandada uisutamisoskust, olla energilised ja veel head välja näha - see on mõtete õige suund! Harrastajad jagunevad 5 rühma: Meelespead: 8-18 a. noored, kes juba võistlevad harrastajate järgus; Sipelgad: 8-14 a. noored, kes on uisutamisega tegelenud rohkem kui 1 aasta; Pääsukesed: 7-14 a. noored, kes alles alustavad iluuisutamise treeningutega; Algajad 1: 3-7 aastased lapsed, kes alles alustavad iluuisutamise treeningutega. Treenerid räägivad eesti, vene, inglise keelt! Kui sa tahad ennast hästi tunda ja olla heas seltskonnas, siis ootame Sind trenni Tartu Uisukooli!


Võistlussport
Sulle meeldib liikuda ja ületada raskusi. Oled uhke oma saavutuste üle, eriti, kui sul õnnestub miski paremini kui teistel. Tuleb ette ka pettumusi, kuid vaatamata kõigele lähed sa edasi, unistad võitudest ja soovid saada kõige-kõige paremaks. Need on meie kooli võistlussportlased. Nad on 4-18 a. lapsed ja noored, kes tegelevad või hakkavad tegelema iluuisutamisega võistlustasemel. Võistlussportlased jagunevad taseme järgi 7 rühma: Sportrühm 1, Sportrühm 2, Tiigrid, Lotted, Muumid, Karud, Jäätants. Treenerid räägivad eesti, vene ja inglise keelt! Soovime edu! Startige mõnuga!


Viljandi
Viljandi Jäähallis treenib 4 Tartu Uisukooli rühma: Sipsikud: algajad lapsed vanuses kuni 13 aastat, siia võtame ka uusi liikmeid; Kristallid: edasijõudnumad lapsed vanuses kuni 13 aastat; Pärlid: lapsed ja noored, kes võistlevad või on alustamas võistlemist; Rukkililled: lapsed alates 14 a. ja täiskasvanud, siia võtame ka uusi liikmeid. Kui Viljandis jääd pole (september, oktoober, aprill, mai), treenime saalis (Paala kooli võimlas) ja Tartus Lõunakeskuse jääl. Igal suvel juunis ja augustis toimuvad Tartus jäälaagrid.