Rühmad

1. Ettevalmistav
Tartu Uisukooli rühmad tillukestele uutele uisutajatele. Siit saab edasi liikuda Võistlusspordi või Harrastusspordi suunale. Lapsed jagunevad taseme järgi 4 rühma: Lumehelbekesed: 3-5 a. lapsed, kes alles alustavad iluuisutamise treeningutega; AE1: 4-5 a. lapsed, kes on omandanud algoskusi ja hakkavad raskemaid elemente õppima; AE2: 5-6 a. lapsed, kes valmistuvad oma esimeseks võistluseks; AE3: 6-7 a. lapsed, kes alustavad aktiivset võistlemist.


2. Võistlussport
Sulle meeldib liikuda ja ületada raskusi. Oled uhke oma saavutuste üle, eriti, kui sul õnnestub miski paremini kui teistel. Tuleb ette ka pettumusi, kuid vaatamata kõigele lähed sa edasi, unistad võitudest ja soovid saada kõige-kõige paremaks. Need on meie kooli võistlussportlased. Nad on alates 6 a. lapsed ja noored, kes tegelevad või hakkavad tegelema iluuisutamisega võistlustasemel. Võistlussportlased jagunevad taseme järgi 5 rühma: ÕT1, ÕT2, ÕT3, ÕT4 ja SM. Soovime edu! Startige mõnuga!


3. Harrastussport
Harrastajad on meie uisukooli suur rõõm! Lapsed ja noored, kes tahavad omandada uisutamisoskust, olla energilised ja veel head välja näha - see on mõtete õige suund! Harrastajad jagunevad 4 rühma: Tiigrid: 6-8 a. lapsed, kes alustavad iluuisutamise treeningutega; Oravad: alates 9 a. noored, kes alustavad iluuisutamise treeningutega; Pääsukesed: alates 9 a. noored, kes on uisutamisega tegelenud vähemalt 1 aasta; Sipelgad: 10-18 a. noored, kes soovil võistlevad harrastajate järgus; Kui sa tahad ennast hästi tunda ja olla heas seltskonnas, siis ootame Sind trenni Tartu Uisukooli!


4. Daamid ja härrad
Vaieldamatult Tartu Uisukooli au ja uhkus! Sinu soov oma keha ja vaimu täiustada võib kujuneda elustiiliks ja siis avastad enda jaoks palju uut, ootamatult meeldivat, ning iga päev toob sulle rõõmu - võibolla see ongi sinu elu suurim võit! Daamid ja Härrad jagunevad taseme järgi 3 rühma: Töömesilased, Roosid ja Liiliad. Oleme uhked Teie üle! Tule ja liitu meiega aastaringselt! Tublimad neist osalevad ka Eesti ja rahvusvahelistel täiskasvanud harrastajate võistlustel!


5. Viljandi
Viljandi Jäähallis treenib 4 Tartu Uisukooli rühma: Sipsikud: algajad lapsed vanuses kuni 13 aastat, siia võtame ka uusi liikmeid; Kristallid: edasijõudnumad lapsed vanuses kuni 13 aastat; Pärlid: lapsed ja noored, kes võistlevad või on alustamas võistlemist; Rukkililled: lapsed alates 14 a. ja täiskasvanud, siia võtame ka uusi liikmeid. Kui Viljandis jääd pole (september, oktoober, aprill, mai), treenime saalis (Paala kooli võimlas) ja Tartus Lõunakeskuse jääl. Igal suvel juunis ja augustis toimuvad Tartus jäälaagrid.